Dzieci z grupy Sówki w eleganckich strojach stoją w półkolu.19 stycznia odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Niestety w tym roku nie mogliśmy gościć dziadków w naszej placówce pomimo iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Miniony rok był trudny, gdyż koronawirus w znacznym stopniu ograniczył nasze życie oraz wzajemne kontakty. Doświadczenia te pozwoliły nam jeszcze bardziej docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno - miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.

 

Wnuczęta uczciły to święto recytując wiersze, przygotowały laurki oraz upominki, a także zatańczyły walczyka. Dzieci pamiętały, by podziękować za opiekę, cierpliwość i czas, jaki poświęcają im ukochani Babcia i Dziadek.

Dla dziadków nagrane zostały filmy z uroczystości.

p. Monika

Fotografie poniżej przedstawiają uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci w odświętnych strojach pozują do zdjęcia. Na innych w parach tańczą walczyka.