Grupa przedszkolaków na zajęciach w biblioteceW czwartek 20 stycznia pięciolatki z grupy Jaskółki wzięły udział w zajęciach bibliotecznych w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Myślą przewodnią spotkania było święto naszych kochanych Dziadków. Panie bibliotekarki przedstawiły dzieciom bogaty wybór książeczek dotyczących tego tematu oraz przeczytały wybraną pozycję. Nasze przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały opowieści o różnych babciach i dziadkach, a także z zaangażowaniem dzieliły się własnymi spostrzeżeniami. Na zakończenie spotkania dzieci otrzymały obrazek, który miały za zadanie pokolorować.

 

Aneta Jurczuk

 

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające wizytę pięciolatków w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Hajnówce. Przedszkolaki siedzą na podłodze, słuchają tego, co mają im do powiedzenia panie bibliotekarki. Na innych zdjęciach dzieci oglądają książeczki. Na kolejnych siedzą przy stołach, kolorują obrazki.