Zdjęcie przestawia grupę dzieci wraz z panią dyrektor i nauczycielką na tle polskiej flagi.Dnia 10 listopada o godzinie 11:11 wszystkie grupy z Przedszkola Nr 1 w Hajnówce włączyły się we wspólne świętowanie i odśpiewały hymn Polski. W kolejną rocznicę odzyskania niepodległości jesteśmy jedną, biało-czerwoną rodziną.

 Dla Niepodległej” dzieci wraz z panią dyrektor i nauczycielkami zaśpiewały cztery zwrotki Mazurka Dąbrowskiego. Świętowały Odzyskanie Niepodległości ubierając się w stroje galowe, trzymając w dłoniach symbole Polski. Mali obywatele bardzo poważnie podeszli do nauki hymnu, wykazali się zaangażowaniem oraz powagą. Świadczy to o tym, że był to szczególny moment w ich życiu.

Monika Stepaniuk

Zdjęcia poniżej przestawiają obchody uroczystości z okazji Dnia Odzyskania Niepodległości. Na zdjęciach widać dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych. Dzieci wraz z paniami stoją na tle biało - czerwonych dekoracji, trzymają w dłoniach symbole narodowe. Przedszkolaki ubrane są w odświętne stroje, śpiewają hymn Polski.