Na zdjęciu przedszkolaki pokazują swoje wykonane z papieru pierogi.Oczekując na święta Narodzenia Pana Jezusa, każde dziecko przygotowało i ubierało choinkę: wycinało, malowało i przyklejało ozdoby, gwiazdkę, bombki.

Wspólnie śpiewaliśmy kolędy dla Małego Jezusa. Na zajęciach katechetycznych przed wieczerzą wigilijną kleiliśmy pierogi, bo są potrzebne na wspólny wieczór. Nasze przedszkolaki już wiedzą jak pomóc Mamie przy pierogach. W domu również stroiło choinkę wspólnie z domownikami. Na prezenty pod choinką oczekiwały w wieczór Wigilijny.

Siostra Marta Anna Borkułak

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których dzieci uczęszczające na zajęcia katechetyczne prezentują swoje prace – kolorowe pierogi wykonane z papieru.