Dzieci oglądające ekspozycję grzybów.16 września przedszkolaki z grup Jaskółki, Skowronki oraz Sówki odbyły pieszą wycieczkę na wystawę grzybów organizowaną przez Białowieski Park Narodowy.

Dzieci oglądały okazy grzybów jadalnych i trujących. Słuchały ciekawostek ze świata grzybów opowiadanych przez pracownika Parku Białowieskiego. Na zakończenie malowały drewniane zakładki do książek w kształcie grzyba.

Elżbieta Prokopiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia, na których przedszkolaki oglądają wystawę grzybów Puszczy Białowieskiej w Ośrodku Edukacji Przyrodniczej Białowieskiego Parku Narodowego. Dzieci gromadzą się wokół stołów, na których wyeksponowane są na tackach okazy różnych grzybów. Na innych zdjęciach dzieci kolorują kredkami drewniane zakładki do książek.