Powitanie Wiosny – zdjęcie grupowe21 marca w Przedszkolu Nr 1 odbyła się uroczystość z okazji Pierwszego Dnia Wiosny oraz Imieniny Grup , w której udział wzięły wszystkie grupy przedszkolne.

 

W wiosennie udekorowanej sali Sikorek dzieci z poszczególnych grup piosenkami i wierszami przywitały Panią Wiosnę oraz zaprezentowały swoje umiejętności przed kolegami, paniami i panią Dyrektor Joanną Ruszuk. Podczas uroczystości nie zabrakło również występów naszych przedszkolnych laureatów Przeglądu Niezawodowej Twórczości Teatralnej PIKtoGRAmy- mistrzowie recytacji i piosenki, którzy z rąk pani Dyrektor za odniesione sukcesy i wyróżnienia otrzymali podziękowania i upominki.

Podsumowaniem uroczystości był wspólnie odśpiewany przedszkolny hymn – piosenka pt. ,,Kochajmy ptaki”, która już na stałe zagościła w grupach Wróbelków, Sikorek, Jaskółek, Skowronków i Sówek.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Opis galerii:

Zdjęcia w galerii przedstawiają dzieci z poszczególnych grup przedszkolnych, które na tle kolorowej , wiosennej dekoracji śpiewają piosenki oraz recytują wiersze. Pani dyrektor wręcza dzieciom torby z upominkami ,które wspólnie z panią Dyrektor pozują do grupowego zdjęcia . W galerii znajdują się też zdjęcia poszczególnych grup z wychowawczyniami i Panią Dyrektor.