Grupa dzieci pozuje do zdjęcia z Mikołajek. Wszyscy ubrani są w przebrania św. Mikołaja.6 grudnia to święto, na które czekają wszystkie dzieci w przedszkolu. To dzień niespodzianek, zabawy, niezapomnianych wrażeń i oczekiwania na spotkanie ze Świętym Mikołajem.

 

Tak też stało się i tym razem. Przedszkolaki ciężko pracowały nad swoim zachowaniem i zasłużyły na prezenty od Świętego Mikołaja. Święty Mikołaj odwiedził Sikorki razem ze swoim pomocnikiem panią dyrektor i wręczył upominki dzieciom. Dzieci w podziękowaniu zaśpiewały piosenkę i zatańczyły mikołajowy taniec oraz obdarowały Mikołaja rysunkami.

Ten dzień po raz kolejny ukazał wszystkim magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

Galeria przedstawia dzieci ubrane w czerwone stroje i czerwone mikołajowe czapeczki. Dzieci bawią się, rzucają papierowymi kulami. Dzieci ustawione w kole śpiewają sto lat Mikołajowi, chłopcu, który obchodzi imieniny. Przedszkolaki siedząc w kole witają Św. Mikołaja, śpiewają mu piosenkę, rozmawiają z nim. Św. Mikołaj i pani dyrektor wyjmują prezenty z czerwonego worka. Wszyscy pozują do grupowego zdjęcia.