Czerwona skrzynka na listy i dwie dziewczynki które wrzucają do niej listy.Od lat tradycją jest pisanie listów do Świętego Mikołaja.

Mikołaj jest przyjacielem dzieci i każde dziecko ma taką możliwość. Bardzo mocno wierzymy w to, że każdy list dla Św. Mikołaja jest wyjątkowy, tak samo, jak każde dziecko, które taki list do niego pisze i każde marzenie o pięknym prezencie zostanie spełnione.

 

Dzieci po narysowaniu w liście zabawek, które chcą dostać, zaadresowały kopertę i wrzuciły ją do skrzynki na listy przy poczcie.

p. Monika

 

 

Na zdjęciach poniżej dzieci rysują na kartkach, co chciałby otrzymać od Świętego Mikołaja. Rysują lalki, samochody, gry komputerowe, puzzle. Następnie samodzielnie wycinają kopertę i wkładają do niej listy z obrazkami zabawek. Dzieci podpisują list oraz adresują do go do Świętego Mikołaja w Laponii. Dzieci siedzą w kole i patrzą jak wygląda skrzynka na listy wykonana z kartonu. Następnie idą na pocztę z listami. Wrzucają swoje listy do prawdziwej skrzynki na listy.