Grupa dzieci z pluszowymi misiami.W czwartek 25 listopada dzieci z grupy Jaskółki obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Przedszkolaki obejrzały prezentację dotyczącą historii powstania pierwszej tego typu maskotki. Dowiedziały się jakie gatunki niedźwiedzi występują na świecie. Wzbogaciły wiedzę na temat warunków ich życia i zwyczajów. Nie zabrakło również zabaw ruchowych i plastycznych, wspólnego śpiewania piosenek, misiowych tańców i czytania bajeczek o misiach.

 

Aneta Jurczuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające obchody Dnia Misia w grupie Jaskółki. Dzieci siedzą przy stolikach, malują farbami, kredkami – tworzą prace plastyczne. Na innych fotografiach przedszkolaki oglądają na ekranie prezentację o niedźwiadkach. Na kolejnych śpiewają i tańczą w kole. Pozują do zdjęć grupowo oraz pojedynczo w masce misia.