Grupa Jaskółki siedzi na ławach przy palenisku.Pierwszy dzień jesieni Jaskółki przywitały w Nadleśnictwie Hajnówka. Dzieci z zainteresowaniem słuchały ciekawostek o ptakach, oglądały barwne ilustracje oraz eksponaty ptaków. Brały udział w zabawach terenowych prowadzonych przez przedstawicielkę Nadleśnictwa.

 

Kolejnym punktem programu było pieczenie kiełbasek przy ognisku i wspólna degustacja.

Na zakończenie dzieci obejrzały wystawę rzeźb w drewnie przedstawiającą różne zwierzęta.

Elżbieta Prokopiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia przedstawiające wizytę przedszkolaków w Nadleśnictwie Hajnówka. Dzieci siedzą przy dużym stole pod wiatą, oglądają ilustracje oraz naturalne eksponaty ptaków. Następnie stoją, bądź siedzą przy kamiennym palenisku, pieką kiełbaski na ogniu. Siedzą na ławach, jedzą upieczone kiełbaski. Stoją przy drewnianej rzeźbie żubra.