w klasie spotkali się rodzicie, dzieci oraz personel przedszkola. Przemawia pani dyrektor.31 sierpnia w naszym przedszkolu odbyły się zajęcia adaptacyjne dla najmłodszych koleżanek i kolegów.

Dzieci z grupy „Wróbelki” przybyły wraz z opiekunami, aby osobiście sprawdzić jak wygląda miejsce, do którego wraz z rozpoczęciem roku szkolnego będą chodzić każdego dnia. Pani Dyrektor przywitała wszystkich przybyłych gości a panie nauczycielki starały się jak najbardziej urozmaicić wspólnie spędzany czas. Ku wielkiej uciesze wszystkich w przygotowanych zabawach udział brali również opiekunowie. Tym samym dodali odwagi i otuchy swoim pociechom. Dziękujemy Wam! Brawo! Dzieci brały udział w zabawach z piosenką, rymowanką, z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Odbyły krótką podróż pociągiem. Przyjemnym elementem spotkania był masażyk relaksacyjny, który mamy i babcie wykonały swoim dzieciom i wnukom. Na przedszkolny plac zabaw zabrał nas „zaprzyjaźniony” wąż Szymon. Czas na świeżym powietrzu dzieci wykorzystały na zabawę a mamy mogły uzyskać odpowiedź na dodatkowe, nurtujące je pytania.

 

 

Na zdjęciach widać dzieci i ich mamy, które siedzą na krzesełkach ustawionych w kole, na środku sali. Wszyscy patrzą w kierunku nauczycieli i przemawiającej Pani Dyrektor. Na kolejnych zdjęciach widać dzieci, mamy oraz nauczycieli bawiących się w kole. Następne zdjęcia przedstawiają dzieci i rodziców podczas zabaw z kolorową chustą animacyjną. Dalsze zdjęcia pokazują dzieci kolorujące oraz mamy pomagające w tym zadaniu. Seria kolejnych zdjęć, ukazuje dzieci trzymające długiego, wycieczkowego węża i idące, wraz z mamami, po kolejnych salach przedszkolnych. Kolejne zdjęcia ukazują zebranych, którzy wychodzą na przedszkolny plac zabaw. Ostatnie fotografie pokazują dzieci bawiące się na placu zabaw.

Opracowały:

Iwona Olesiuk-Szkopek

Amelia Androsiuk