Przedszkolna wystawa plastyczno – fotograficzna z okazji Dnia Rodziny i 70 – lecia nadania Praw Miejskich Hajnówki.Hajnówka to małe miasto, ale nawet przedszkolaki zauważyły, że jest tu wiele ciekawych miejsc, w których lubimy przebywać, spotkać się z kolegami i koleżankami, po prostu miło spędzić czas.

Jak bardzo przedszkolaki kochają Hajnówkę pokazuje wystawa zorganizowana w naszym przedszkolu. W wystawie wzięły udział prace wykonane wspólnie z rodzicami, jak też prace grupowe wykonane w przedszkolu.

 

Przygotowała: Elżbieta Omelianiuk

W galerii poniżej znajdują się zdjęcia z wystawy plastyczno – fotograficznej znajdującej się w przedszkolnej szatni. Zdjęcia przedstawiają ulubione miejsca w Hajnówce narysowane lub sfotografowane przez dzieci: basen, park miejski, dom kultury, przedszkola, fontannę, bibliotekę itp.