02Październik to czas, w którym szczególnie staramy się pamiętać o zwierzętach, gdyż miesiąc ten został ustanowiony w Polsce jako MIESIĄC DOBROCI DLA ZWIERZĄT.


To dobry moment, by zastanowić się nad tym jak każdy z nas może pomóc potrzebującym zwierzakom. W naszym przedszkolu zorganizowaliśmy zbiórkę żywności dla bezdomnych psów ze Schroniska „Ciapek”, akcja trwała ponad miesiąc. W dniu 28.10.2019r. przedszkolaki z grupy SÓWKI wybrały się do schroniska, by przekazać zwierzętom uzbieraną karmę. Wszystkie pieski cieszyły się z odwiedzin, a swoją radość okazały machającymi ogonkami i głośnym szczekaniem. Dziękujemy serdecznie pani Izie za przyjęcie i oprowadzenie nas po schronisku. Dziękujemy także wszystkim rodzicom, którym nie jest obcy los porzuconych psiaków, za pomoc w gromadzeniu karmy.

Aneta Jurczuk