11Przekroczenie progu przedszkola po raz pierwszy to dla dzieci niezapomniane przeżycie. Trudne początki na równi z maluchami przeżywają rodzice i dziadkowie. Pamiętając o tym, jak wrażliwa jest psychika dziecka wymagająca wiele delikatności, chcąc ułatwić adaptację dzieci w przedszkolu, 30 sierpnia 2019, tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego, w Przedszkolu Nr 1 w Hajnówce został zorganizowany Dzień Otwarty.

 

 

Wszystkich „nowicjuszy” i ich bliskich powitała pani dyrektor Joanna Ruszuk. Przybyli goście mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać się bliżej, pobawić się wspólnie na placu przedszkolnym, porozmawiać z nauczycielkami oraz dowiedzieć się jak wygląda dzień w przedszkolu. Zabawy zorganizowały cztery panie z grup: "Wróbelków"- Monika Stepaniuk i Elżbieta Prokopiuk oraz z grupy "Jaskółek"- Wiesława Szczerba i Ewa Szymańska.

Organizatorki dziękują za przyjęcie zaproszenia i mają nadzieję, że dla każdego z gości był to mile spędzony czas w przedszkolu.

Monika Stepaniuk, Aneta Jurczuk