0115 czerwca na terenie placu zabaw w miejscowości Lipiny odbyło się przedstawienie teatralne pt. ,,Jaś i Małgosia” zorganizowane w całości przez rodziców sześciolatków z grupy V, którzy okazali się prawdziwymi aktorami z wyjątkowym talentem i umiejętnościami.

 

Przedstawienie miały przyjemność oglądać dzieci, panie Agnieszka, Ela, Irena oraz pani Dyrektor Joanna Ruszuk. Występ spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wszystkich oglądających, były gratulacje i owacje na stojąco. Po występie zaproszono wszystkich na obiad i słodki poczęstunek. Dzieci korzystały z atrakcji zorganizowanych na świeżym powietrzu.

 

Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie i wieloletnią współpracę z przedszkolem. Życzymy wszystkim zdrowia i sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Opracowała: Elżbieta Omelianiuk, Agnieszka Pieśluk