27SÓWKI ŻEGNAJĄ SWOJE PRZEDSZKOLE

Żegnamy przedszkole radosny, piękny czas

Idziemy do szkoły, niech dalej uczy nas.

Żegnamy przedszkole, uczniami chcemy być

W dodatku nie wypada w przedszkolu dłużej tkwić.

 

18 czerwca sześciolatki z grupy sówek po raz ostatni wystąpiły w murach swojego przedszkola i zaprezentowały szeroki wachlarz swoich umiejętności, których nabywały przez cztery lata. Występ był dedykowany kochanym rodzicom, nauczycielom i pracownikom przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się przepięknym polonezem, którego dzieci uczyły się pilnie tańcząc pod okiem Pani Agnieszki. Następnie odbyła się krótka część artystyczna. Na pamiątkę dzieci otrzymały tabla ze zdjęciami, dyplomy oraz książki. Pani Dyrektor Joanna Ruszuk złożyła dzieciom i rodzicom życzenia i podziękowania za wieloletnią współpracę z przedszkolem. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku, lodów oraz wielu miłych słów. Uroczystość zakończyła się pamiątkowym zdjęciem przed budynkiem przedszkola.

Naszym absolwentom życzymy wielu sukcesów w szkole oraz bezpiecznych i wesołych wakacji.

Opracowała: Elżbieta Omelianiuk, Agnieszka Pieśluk