2319 czerwca przedszkolaki z grupy SKOWRONKI uroczyście zakończyły rok szkolny i pożegnały przedszkole.

Uroczystość rozpoczęła się polonezem, a następnie zaprezentowaniem swoich zdolności wokalnych, recytatorskich oraz tanecznych. Występy przedszkolaków podziwiali zaproszeni rodzice, dziadkowie oraz inni najbliżsi. Nie zabrakło życzeń pani dyrektor przedszkola Joanny Ruszuk skierowanych do dzieci. Przyszli uczniowie otrzymali pamiątkowe tabla i książki, a na koniec wszyscy zostali zaproszeni do ogrodu przedszkolnego na słodki poczęstunek.
Wszystkim dzieciakom i ich rodzicom życzymy spokojnych i udanych wakacji, a Naszym absolwentom samych sukcesów na dalszej drodze edukacji!

"Żegnaj, przedszkole nasze ukochane,
żegnajcie ławki i kochane nasze panie,
już odchodzimy, już nadszedł czas,
lecz przyrzekamy, że nie zapomnimy was."

A. Jurczuk, E. Prokopiuk