08Na zajęciach w przedszkolu dzieci z grupy "Skowronki" realizowały tematykę związaną z poznawaniem zawodów wykonywanych przez rodziców oraz osoby z najbliższego otoczenia.

W związku z tym 03.06.2019r. odwiedziły salon fryzjerski. Dzięki uprzejmości mamy Tomka, właścicielki salonu fryzjerskiego dzieci mogły na własne oczy zobaczyć na czym polega praca fryzjerki. Pani Renata chętnie opowiedziała o swojej pracy, pokazała urządzenia i przybory służące do pielęgnacji i stylizacji włosów. Dzieci zobaczyły różne szczotki, nożyczki, suszarkę, maszynkę elektryczną i wiele innych. Mogły także sprawdzić wygodę fotela fryzjerskiego i barberskiego. Chętnym dziewczynkom pani Renata zrobiła loczki lokówką.
Na koniec spotkania wszystkie dzieci otrzymały na pamiątkę długopisy oraz zaproszenie z rodzicami na strzyżenie. Serdecznie dziękujemy Pani Renacie za możliwość zwiedzenia salonu i za poświęcony nam czas.

Aneta Jurczuk