09"Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija, Z życzeniami wnuczki dążą, niech Wam tylko szczęście sprzyja."

 

W styczniu babcie i dziadkowie obchodzą swoje wielkie święto. W tym dniu wnuki z grupy II składały swoim dziadkom życzenia. Dziadkowie są bardzo ważnymi osobami w życiu dzieci, więc wszyscy bardzo się starali. Przygotowania rozpoczęły się dużo wcześniej od nauki wierszy , piosenek, tańców, improwizacji muzycznych i własnoręcznie wykonywanych upominków, laurek. W pięknie udekorowanej sali, zaprezentowały montaż słowno – muzyczny oraz pokazy taneczne. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem, nagradzając dzieci gromkimi brawami. Na koniec uroczystości dzieci obdarowały swoich ukochanych gości upominkami , a panie Mirka i Ala złożyły życzenia i dołączyły ciepłe słowa o babcinym oddaniu i dziadkowej miłości. W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek. Był on okazją do dzielenia się wrażeniami i umocnienia więzi rodzinnych. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dziękujemy wszystkim Babciom i Dziadkom za ich bezgraniczną miłość, dobroć, życzymy dużo, dużo zdrowia oraz długich lat życia!

Mirosława Nikonczuk, Alla Suprun