09Z okazji przypadających w grudniu „Mikołajek” dzieci z grupy II wybrały się na wycieczkę do Centrum Zabaw dla dzieci „ Hu-Kula”.

Wyjście związane było z wieloma emocjami oraz oczekiwaniem na nowe przeżycia. Sala zabaw to doskonałe miejsce dla urozmaicenia czasu oraz kształtowania umiejętności współdziałania i integracji w grupie poprzez wspólną zabawę. Celem wycieczki była nie tylko integracja grup, ale także rozwijanie motoryki dużej i małej oraz stworzenie możliwości radosnego spędzenia czasu. Dzieci spędziły czas na szalonej zabawie w specjalnym torze sprawnościowym z niezliczoną ilością przeszkód. Mogły wspinać się do woli, zjeżdżać z różnych dużych i małych zjeżdżalni, pokonywać różne inne przeszkody. Najwięcej radości sprawiało dzieciom skakanie w basenie z tysiącami piłeczek. Chętni bawili się w interaktywna grę „ Magiczny dywan”, budowali z klocków, jeździli samochodzikami. W czasie przerwy przedszkolaki mogły odpocząć i nabrać sił w bajkowej sali przy wspólnym stole ze smakołykami. Dla naszych przedszkolaków był to wyjątkowy dzień, pełen niezapomnianych wrażeń oraz uśmiechów.

Mirosława Nikonczuk, Alla Suprun