Dzieci, pani dyrektor i nauczycielki pozują do zdjęcia. Niektóre dzieci trzymają w dłoniach dyplomy ukończenia przedszkola. W tle napis: Skowronki 2023/2024.W środę, 19 czerwca 2024 roku , dziesięcioro dzieci z grupy Skowronków oficjalnie zakończyło edukację w przedszkolu.

Z tej okazji grupa przygotowała uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania najstarszych dzieci. W ceremonii wzięły udział wszystkie dzieci grupy Skowronków, ich rodzice, pani dyrektor i nauczyciele. Skowronki rozpoczęły swój występ Krakowiakiem. Recytując wiersze i śpiewając piosenki podziękowały pani dyrektor, swoim wychowawczyniom i pracownikom przedszkola. Młodsze dzieci podziękowały swoim starszym kolegom za wspólną zabawę. Sześciolatki obiecały, że nigdy nie zapomną o młodszych koleżankach i kolegach i za rok będą wypatrywały ich w swoich szkołach. Podczas występu nie zabrakło łez, śmiechu, wspomnień i spojrzenia w przyszłość. Na pamiątkę pobytu w przedszkolu tegoroczni absolwenci otrzymali dyplomy ukończenia przedszkola, książki i zakładki birety z dedykacjami. W ramach podziękowań za współpracę pani dyrektor, nauczycielki i pani oddziałowa również otrzymały upominki. Po artystycznej części spotkania wszyscy przenieśli się na przedszkolny plac zabaw, gdzie czekał słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

 

Wszystkim naszym absolwentom dziękujemy za wspólne lata i życzymy wszystkiego najlepszego na kolejnym etapie edukacji.

Opracowały Iwona Olesiuk Szkopek, Mariola Samsonowicz

W galerii poniżej widzimy dzieci, panią dyrektor i nauczycielki pozujące do zdjęcia na tle napisu „Coś się kończy, coś się zaczyna. Skowronki 2023/2024”. Dziesięcioro sześciolatków robi pamiątkowe zdjęcie. Na kolejnym zdjęciu wszyscy stoją w półkolu, wspólnie śpiewają piosenkę „Przedszkola czas już minął.” Na kolejnych zdjęciach pani dyrektor i nauczycielki wręczają upominki dzieciom. Rodzice i nauczyciele wspólnie dziękują sobie za współpracę. Dziewczynka stoi z dyplomem w dłoniach.