Grupa przedszkolaków pozuje do z zdjęcia z wielkim misiem w tle.3 czerwca Skowronki wraz z Sówkami wybrały się w podróż autokarową do Fabryki Misia w Białymstoku. Ach, cóż to był za cudowny wyjazd. Dzieci były w swoim żywiole.

Na miejscu nie było końca atrakcji i zabaw. Był małpi gaj, trampoliny, zjeżdżalnie, wulkany, tory przeszkód, piłki, karuzele oraz zabawa w detektywów. Nie zabrakło także wspólnej zabawy przy muzyce z cudownymi paniami animatorkami. Jednym słowem było po prostu cudownie.

 

Opracowała: Mariola Samsonowicz, Iwona Olesiuk Szkopek.

W galerii poniżej widzimy dzieci uczestniczące w zabawach w centrum zabaw w Fabryce Misia. Dzieci wspinają się na wulkany-ślizgawki, zjeżdżają z dużych ślizgawek, bawią się w basenach z piłkami, skaczą i biegają. Na kolejnych zdjęciach widzimy dzieci uczestniczące w zabawach ruchowych organizowanych przez panie animatorki.