Grupa dzieci ubrana w ludowe stroje tańczy podczas „Pikniku z Białorusem”Dzięki działającemu przy II Liceum Ogólnokształcącym z DNJB Stowarzyszeniu „Nasza Szkoła” dzieci z naszej placówki po raz kolejny wzięły udział w edycji przedsięwzięcia „Piknik z Białorusem” w dniu 6 czerwca 2024roku.

Na scenie zaprezentowały bogaty repertuar muzyczno- taneczny, który spotkał się z gorącym przyjęciem publiczności. W nowych strojach ludowych prezentowały się wspaniale. Spotkały się również zainteresowaniem ze strony mediów i prasy lokalnej. Otrzymały upominek i słodkie niespodzianki. To był udany występ przedszkolaków.

 

Opracowała: Mirosława Nikonczuk, Volga Viluk, Anna Frankowska

Na zdjęciach prowadzący uroczystość Jan Karczewski serdecznie wita przybyły z Przedszkola nr 1 Zespół „Kolebka”, gratuluje dotychczasowych osiągnięć zespołu. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonują dwa utwory: „Piewni” oraz „Michasiok”. Tańczą ludowy taniec z ręcznikami.