Dzieci znajdują się w sali Hajnowskiego Domu Kultury. Uczestniczą w zabawie ruchowej przygotowanej przez organizatorów.Dzieci z grupy Skowronków oraz Sówek wzięły udział w zajęciach artystycznych pod nazwą „Poszukiwanie wiosny”. Zajęcia zostały zorganizowane przez Hajnowski Dom Kultury.

Dzieci brały udział w ciekawych ćwiczeniach ruchowych, zabawach tanecznych, a w części plastycznej stworzyły wiosenne gniazdko z jajeczkiem. Było bardzo aktywnie, zabawnie, wesoło oraz artystycznie jednym słowem wszystko to, co nasze przedszkolaki lubią robić najbardziej.

Opracowała: Mariola Samsonowicz, Elżbieta Omelianiuk.

W galerii poniżej widzimy dzieci biorące udział w różnych zabawach ruchowych w sali Hajnowskiego Domu Kultury. Dzieci stoją na jednej nodze, biegają, wykonują ćwiczenia gimnastyczne, tańczą w rytm muzyki. Na kolejnych zdjęciach widzimy przedszkolaki naśladujące układ taneczny pokazywany przez organizatorkę imprezy. W dalszej galerii dzieci biorą udział w zajęciach plastycznych. Przedszkolaki wykonają „wiosenne gniazdko z jajeczkami” pod pilnym okiem pani plastyk.