04Dnia 14 listopada o godzinie 15.30 w Przedszkolu nr 2 im. Kubusia Puchatka w Hajnówce rozpoczął się Międzyprzedszkolny Przegląd Jesiennego Wierszowania rodziców z dziećmi pod hasłem "Jesienne wierszowanie z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi”.

W przeglądzie recytatorskim uczestniczyła trójka dzieci z naszego przedszkola – Hania, Julek i Damian, których dzielnie wspierały kochane mamy – Pani Paulina, Monika i Ewa. Na jesiennej scenie dzieci recytowały wiersze , a rodzice zadbali o artystyczną sferę tego występu. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki oraz poszerzyły swoje umiejętności sceniczne. Gratulujemy im odwagi, a mamom dziękujemy za przygotowanie swoich pociech do występu.

Przygotowały: Elżbieta Omelianiuk, Aneta Jurczuk