Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Nr 1 w Hajnówce.

 

Informacja!

Listy dzieci zakwalifikowanych nie są tożsame z listami dzieci przyjętych do przedszkola. Warunkiem umieszczenia dziecka na liście przyjętych 30.04.2020 jest potwierdzenie przez rodzica woli uczęszczania dziecka do danego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

1. Druk oświadczenia potwierdzającego przez rodziców wolę przyjęcia do przedszkola i korzystania z jego usług będzie dostępny na stronie przedszkola www.przedszkole1.hajnowka.pl lub w placówce.

Oświadczenie można wypełnić:

  • na miejscu i wrzucić do skrzynki znajdującej się w korytarzu przedszkolnym.

  • w formie skanu i wysłać na maila przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    W terminie od 14.04.2020r. do 27.04.2020r.

 

PLIK DO POBRANIA:

Oświadczenie woli

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-1 (Dz.U 2020 poz. 530 art 11b)

 

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Nr 1 w Hajnówce

Zakwalifikowani:

  1. Andrzejewski Peter

  2. Bachmat Lena

  3. Bartosiak Szymon

  1. Batura Natanael

  2. Czykwin Michał

  3. Dąbrowska Julia

  4. Domański Mateusz

  5. Drewnowska Karolina

  6. Dropa Kaja

  7. Firs Łucja

  8. Giermanowicz Zuzanna

  9. Grabiak Mateusz

  10. Iwaniuk Aleksanda Anna

  11. Jóźwik Aleksander

  12. Kajak Jakub

  13. Karpiuk Mikołaj

  14. Karpiuk Piotr

  15. Karpiuk Jakub

  16. Kendyś Zofia

  17. Kondratiuk Tomasz

  18. Kozłowski Mateusz

  19. Koźluk Zuzanna

  20. Kuźma Maria

  21. Leszczuk Aleksandra

  22. Lewczuk Julia

  23. Łukasza Zuzanna

  24. Marczuk Hanna

  25. Misiejuk Kacper

  26. Nakoneczna Weronika

  27. Niczyporuk Anastazja

  28. Osiniak Dominika

  29. Panasiuk Maja

  30. Pańkowski Konrad

  31. Pietuchowska Laura

  32. Rola Mikołaj

  33. Roszczenko Seweryn

  34. Roszkowski Jerzy

  35. Rożkiewicz Daria

  36. Siebiesiuk Przemysław

  37. Socha Krzysztof

  38. Sowia Grzegorz

  39. Tomczak Lena

  40. Turowska Lena

  41. Tyszko Oskar

  42. Żurawski Oskar

 

Niezakwalifikowani

1. Boreczko Borys

2. Czykwin Małgorzata

 

Przewodnicząca Komisji Aneta Jurczuk