Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Nr 1 w Hajnówce.

 

Informacja!

Listy dzieci zakwalifikowanych nie są tożsame z listami dzieci przyjętych do przedszkola. Warunkiem umieszczenia dziecka na liście przyjętych 30.04.2020 jest potwierdzenie przez rodzica woli uczęszczania dziecka do danego przedszkola w roku szkolnym 2020/2021.

1. Druk oświadczenia potwierdzającego przez rodziców wolę przyjęcia do przedszkola i korzystania z jego usług będzie dostępny na stronie przedszkola www.przedszkole1.hajnowka.pl lub w placówce.

Oświadczenie można wypełnić:

  • na miejscu i wrzucić do skrzynki znajdującej się w korytarzu przedszkolnym.

  • w formie skanu i wysłać na maila przedszkola Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    W terminie od 14.04.2020r. do 27.04.2020r.

 

PLIK DO POBRANIA:

Oświadczenie woli

Na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-1 (Dz.U 2020 poz. 530 art 11b)

 

Przewodnicząca Komisji Aneta Jurczuk