Zdjęcie przedstawia huśtawkę ogrodową typu bocianie gniazdo. Na huśtawce siedzi trójka dzieci, oraz trójka stoi obok.

Składamy serdeczne podziękowania dla Rodziców naszych przedszkolaków za wpłaty na Radę Rodziców. Dzięki Państwa finansowemu wsparciu udało się nam zgromadzić odpowiednią ilość funduszy, które posłużyły do wzbogacenia naszego placu zabaw w nowe huśtawki i „bocianie gniazdo”.

Dzięki pomocy z Państwa strony na twarzach naszych dzieci pojawiła się radość i ekscytacja, bo „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” (J. Korczak).

W galerii znajdują się zdjęcia przedstawiające zabawy dzieci w ogrodzie przedszkolnym na nowym sprzęcie terenowym. Jest to podwójna huśtawka łańcuchowa oraz huśtawka typu bocianie gniazdo.