Zapisy na okres wakacyjny dotyczą dzieci, obojga rodziców pracujących, którzy nie mogą zapewnić opieki we własnym zakresie.


1. Zapisy do przedszkoli dyżurujących trwają w okresie od 01.06.2020 r. do 08.06.2020 r.

 

2. Rodzice (opiekunowie prawni) dokonują zapisu dziecka na dyżur wakacyjny u dyrektora wybranego przedszkola.

3. Przy zapisie dziecka, rodzice (opiekunowie prawni) składają wypełnioną Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny. Deklaracja i oświadczenia do pobrania ze strony Przedszkola Nr 1 w Hajnówce: przedszkole1.hajnowka.pl

4. Do wniosku należy dołączyć zaświadczenia o zatrudnieniu obojga rodziców (nie dotyczy rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola od 25 maja 2020 r.). Dokumenty należy złożyć najpóźniej do 08.06.2020 r. (można przesłać drogą elektroniczną skan na adres mailowy przedszkola:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

5. Po zakwalifikowaniu rodzic podpisuje oświadczenie woli korzystania z przedszkola i uzupełnia deklarację uczęszczania dziecka do przedszkola w okresie pandemii COVID– 19.

6. W przypadku niezgłoszenia się dziecka w ciągu trzech dni zadeklarowanego terminu we wniosku o przyjęcie, dziecko zostanie skreślone z listy.

W okresie wakacyjnym placówka będzie nadal funkcjonować w tzw. „reżimie sanitarnym”, więc należy liczyć się z tym, że liczba dzieci przyjętych na grupę wakacyjną może być ograniczona.

W związku z wyjątkową sytuacją w jakiej się znajdujemy, prosimy o „przemyślane” zapisy dzieci na okres wakacji. Zgłoszenia mają wpływ na organizację pracy przedszkola i zgłoszenie do Systemu Informacji Oświatowej.

PLIKI DO POBRANIA:
1. Harmonogram pracy przedszkoli
2. Wniosek
3. Oświadczenia rodziców/opiekunów
4. Klauzula informacyjna RODO